Vokālo ansambļu sadziedāšanās koncerts Dzelzavā

Notiek: 25. novembris 19:00 - 21:00
DZELZAVA; Dzelzavas kultūras nams, Dzelzava, Dzelzavas pagasts, Madonas novads

Dzelzavas kultūras namā uz kopīgu sadziedāšanos koncertā „Par prieku sev, par prieku tev” pulcēsies 12 vokālie ansambļi no Madonas un kaimiņu novadiem.

Koncertā sadziedās Jaunjelgavas novada Staburaga pagasta sieviešu vokālais ansamblis „MiLaRe” un Sunākstes tautas nama ansamblis „Mežarozes”, Aizkraukles novada kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Spīdala” un vīru vokālais ansamblis „Es atnākšu”, Gulbenes novada Lejasciema kultūras nama jauktais vokālais ansamblis „Akcents”, Ādažu kultūras centra jauktais vokālais ansamblis „Mēs tikāmies martā”, Lubānas kultūras nama vokālais ansamblis „Naktsputni”, kā arī Madonas novada ansambļi: Lauteres kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Mežābele”, Kalsnavas pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Vīzija”, Degumnieku tautas nama sieviešu vokālais ansamblis „Harmonija”. Viesus aicināja un pasākuma saimnieku lomās iejutīsies Sarkaņu pagasta tautas nama „Kalnagravas” jauktais vokālais ansamblis „Rondo” un Dzelzavas kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Variants”.

Koncerts būs skanīgs un daudzveidīgs, jo katrs kolektīvs ir īpašs, katram ir savs repertuārs, savs skanējums un savs priekšnesuma pasniegšanas vieds. Dziesmas skanēs no sirds uz sirdi, par prieku sev un tev.

Aicināti visi interesenti!

Ieeja: bez maksas.

Informāciju iesūtīja: Dzelzavas kultūras nama direktore Dace Kalniņa.
Mob.tālr.: 00 371 26173876.

Ievietoja:
Inga Arāja
 
 
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »