Kino gardēžu vakars kinoteātrī “Vidzeme”

 " /> Kino gardēžu vakars kinoteātrī “Vidzeme”

 "/> Kinoseanss “Vīns un vējš” <p><font color="#e61f04">Kino gardēžu vakars kinoteātrī “Vidzeme”</font></p>&nbsp; - Madona.lv
 

Kinoseanss “Vīns un vējš”

Kino gardēžu vakars kinoteātrī “Vidzeme”

 

Notiek: 13. augusts 18:00 - 21:00
MADONA; kinoteātris „Vidzeme” Tirgus ielā 5

Ce qui nous lie (2017). Žanrs: Komēdija, drāma. Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Līdz 12 g.v. neiesakām.

Visiem vīna mīļotājiem Madonas kinoteātris piedāvās iespēju baudīt vīnu gan dzīvē, gan kino! 13.augustā – gaidāms kino gardēžu vakars kinoteātrī “Vidzeme”.

Svētdien jau no plkst. 18:00 ikviens būs gaidīts kinoteātrī, lai pirms filmas sākuma iegādātos un, atveldzējot dvēseli, nobaudītu kādu glāzi vīna darītavas SIA “Domu pietura” (Madona) gatavotā mājas vīna, un plkst. 19:00 ļautos stāstam par vīna dārzu nākotni kādā Francijas ģimenē Sedrika Klapiša (Cédric Klapisch) filmā „Vīns un vējš / Ce qui nous lie” (2017) no Acme Film SIA (filmas žanrs: komēdija, drāma).


Trīsdesmitgadnieks Žans kopš 20 gadu vecuma ir ceļojis pa pasauli, saraujot visas saites gan ar ģimeni, gan Burgundiju, kur pagāja viņa bērnība. Pēkšņi viņš no ārzemēm tiek atsaukts uz dzimto Franciju, jo viņa tēvs guļ uz nāves gultas. Vasara tuvojas izskaņai, un gaidāmā vīnogu ražas novākšana dod Žanam iespēju atjaunot saikni ar māsu Žiljetu un brāli Žeremī, lai vienotos par ģimenes vīna dārza nākotni. 

 
 
 
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »