Esat gaidīti “Melleņu svētdienā” “Jāņkalnos”!

Notiek: 13. augusts 11:00 - 11:00
VESTIENA; Zemnieku saimniecība "Jāņkalni", Vestienas pagasts

Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa sadarbībā ar Vestienas pagasta saimniecību - augļu un ogu dārzu “Jāņkalni” šogad jau trešo reizi organizē “Melleņu svētdienu” - svētkus par godu brīnumgardajai, veselīgajai un vitamīniem bagātajai ogai - mellenei.

Svētdien jau no pulksten 11:00 darbosies tirdziņš, kurā piedāvāsim gan produkciju no “Jāņkalniem” - melleņu ievārījumu, sulu, sīrupu, tēju. Gan "Madonas karameļu" ražotās karameļu končas, gan SIA “Domu pietura” ražoto piesātināto melleņu un citu ogu vīnus, kā arī būs iegādājami vietēji lauku labumi - siers, maize un gaļa.

Starp našķošanos ar melleņogām un melleņu kārumiem z/s “Līvi” piedāvās gardo auksto tomātu zupu ar kazas siera bumbām, uz vietas taps arī svētku īpašais - melleņu ķīselis, kuru piedāvās paši "Jāņkalnu" saimnieki.

Par bērnu radošu un aktīvu izklaidēšanu rūpēsies Kristīne Lukaševica ar vīru, dodot iespēju pavizināties īpašā vilcieniņā un piedalīties bērnu radošajās darbnīcās. Danute Vēze no Madonas mākslas skolas ikvienam, kas to vēlēsies, ļaus iejusties mākslinieka tēlā, rodot iespēju gleznot brīvā dabā. Kā arī būs piepūšamās atrakcijas bērniem.

No pulksten 13:00 līdz 13:30 notiks Lielo burbuļu šovs, pēc šova ikviens pasākuma apmeklētājs varēs izveidot savu krāsaino, lielo ziepju burbuli.

Ievērojot saimnieku noteikumus un norādījumus, par īpašām svētku cenām ikvienam būs iespēja doties melleņu laukos lasīt ogas - spainīšus ogu lasīšanai varēs iegādāties turpat uz vietas, savus spainīšus šogad līdzi neņemam! Tāpat saimnieki organizēs vairākas ekskursijas pa saimniecību, lai iepazīstinātu ar saviem plašajiem ogu dārziem un pārstrādes cehu, kā arī sniegs muzikālu priekšnesumu visiem apmkelētājiem, lai dienu padarītu vēl aizraujošāku!

Visa pasākuma laikā, radot patīkamu noskaņu un siltu atmosfēru, dziedot un muzicējot, mūs priecēs dziedošo ģimeņu grupa "CanZone", Artūrs Grandāns un saksofonu kvartets "N[ex]t move". Pasākumu vadīs atraktīvais Mārcis Feldbergs.

Pasākumā ieeja ir bez maksas, vien iesakām līdzi paņemt naudiņu vietējiem gardumiem, spainīšiem un bērnu atrakcijām.

Informāciju sagatavoja un iesūtīja:
Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļas Tūrisma informācijas centra speciāliste Ilze Stūre.
Tālr.: 648 23844.

‌Ievietoja:
‌Inga Arāja 
 
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »