Otrās Latvijas valsts simtgades programmas filmas “Ievainotais jātnieks” pirmizrāde Madonas pilsētas kultūras namā

Ar filmu par Brīvības pieminekļa celtniecību Nacionālais kinocentrs turpinās 16 valsts simtgadei veltītā cikla filmu izrādīšanu visā Latvijā. Monumentālā tautas nacionālās apziņas simbolā tēlnieks Kārlis Zāle iemūžinājis savu Latvijas valsts vīziju un nemirstību. Valsts simtgadi svinēsim kopā ar Brīvības pieminekļa autora 130 dzimšanas dienu.
iesūtīts: 13.10.2017lasīt tālāk »

Vidzeme – ainavu dārgumiem bagātākais reģions Latvijā; saņemti 333 pieteikumi

Ir noslēgusies skaistāko Vidzemes ainavu pieteikšana Latvijas ainavu dārgumu krātuvei, un saņemto pieteikumu skaits apliecina – Vidzemē netrūkst vietu, ar kurām lepoties. No 928 pieteiktajām Latvijas ainavām 333 pieteikumi saņemti tieši Vidzemes plānošanas reģionā (salīdzinājumam, 193 pieteikumi iesniegti Latgales reģionā, 139 – Zemgales reģionā, 133 – Rīgas reģionā, 130 – Kurzemes reģionā).
iesūtīts: 25.07.2017lasīt tālāk »

Filmu programma “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”

Valsts svētku programmas ietvaros šobrīd Latvijā top sešpadsmit jaunas filmas – filmu veidotāju dāvana gan lielajiem, gan mazajiem skatītājiem. Pirmā no tām savu pirmizrādi uz kinoteātru ekrāniem piedzīvos jau 2017. gada augustā, pārējās sekos cita pēc citas, kārtodamās rakstā gluži kā pērles etnogrāfiskajā Kurzemes līgavas kronī, kas simbolizē filmu programmas spēku un krāšņumu. Programmā tiks pārstāvēti visi filmu žanri un visas sešpadsmit filmas būs iespējams skatīt arī kinoteātrī “Vidzeme”.
iesūtīts: 15.07.2017lasīt tālāk »
   1 2   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »