Vestienas tautas nams

Vestienas pagasta dāmu deju grupa „Veseta”

Kolektīvā apvienojušās jaukas dāmas, kuru moto ir  „... ar deju cauri dzīvei.” Pirmā vadītāja un grupas dibinātāja, ilggadējā kultūras darbiniece – Alīda Graubiņa. Tagad kolektīvu vada Dace Čandere. Dejas tiek veidotas dažādos stilos gan retro, gan mūsdienīgā. 
 

Vestienas pagasta dramatiskais kolektīvs ”Aušas”

Kolektīvs dibināts 2006.gadā, to vada –Agnese Ģērķe. Iesākumā darbojas tikai sievietes, bet 2008.gadā kolektīvam pievienojas vairāki Vestienas jaunieši. Šobrīd dramatiskais kolektīvs apvieno jautrus un atraktīvus dažādu paaudžu amatieraktierus.Tiek iestudētas ne tikai lugas, bet arī kopīgi veidoti dažādi pasākumi. Iestudētās izrādes – J.Jurkāna „Vistas” un lielākais veikums līdz šim – 2009.gada Jāņos  - fragmenti no R. Blaumaņa izrādes „Skroderdienas Silmačos”. Sadarbībā ar vokālo ansambli iestudēta muzikālā izrāde ar A. Čaka dzeju un dziesmām „Pie Čaka krodziņā”.

Vestienas pagasta sieviešu vokālais ansamblis „Fantāzija”

Jau vairākus gadus ansamblis „Fantāzija” dāvā vestēniešiem brīnišķīgas dziesmas par mīlestību, laimi un labestību. Ansamblim  ir izveidojusies cieša sadarbība ar dramatisko kolektīvu. Ikviena iestudētā izrāde tiek papildināta ar skanīgām dziesmām.. Kopīga muzikālā izrāde  2009.gada novembrī „Pie Čaka krodziņā”. Ansambli vada  Vineta Dāve.
 

Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »