TDA Vidzeme - 55!

iesūtīts: 2017.04.04 16:58
Pagājuši 55 gadi kopš Tautas deju ansambļa „Vidzeme” vārda izcīnīšanas. Latvijā “Vidzemes” vārds dejotāju aprindās asociējas ar pārliecinošu latviskās dejas izpildījumu, kurā atklājas skaistas meitas, stalti, stipri puiši un augsta skatuves kultūra. „Vidzeme” visos savas pastāvēšanas gados rajona, novada un pat valsts skatēs ir ieguvusi godalgotas vietas, bijusi visu Dziesmu un deju svētku dalībnieks. Koncerti sniegti daudzās vietās Latvijā, kā arī ārvalstīs: Čehijā, Polijā, Ungārijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Gruzijā.

Lieldienās aicinām uz koncertu, kurā “Vidzeme” izdejos visdažādākās dejas no “Pie Daugavas” līdz pat “Govju kazakam”, kā arī bijušo skolotāju - Dzidras Rubenes un Andra Ezeriņa, radītās dejas.


Koncertā dejos četri “Vidzemes” sastāvi - divi jauniešu sastāvi, vidējās paaudzes deju kolektīvs un kādreizējo dejotāju-studentu sastāvs, kas pulcējas un gatavojas uzstāties jubilejas koncertā, Tautas deju ansambļa "Vidzeme" mākslinieciskā vadītāja Rudīte Jurciņa.

Pirms koncerta, starpbrīdī un balles laikā varēs aplūkot “Vidzemes” deju gaitas fotogrāfijās.

Visi “Vidzemes” dejotāji aicināti iemūžināt mirkļus pie fotosienas “Vidzeme”, ko pievienot albumos pie kopīgām atmiņām par "Vidzemes" deju laikiem.

Par koncerta omulību gādās atraktīvais Edgars Žukovskis un muzikālā dziedošā grupa “Četri vienā”.

Madonas pilsētas kultūras namā 16.aprīlī pulksten 18:00.
Ieeja bez maksas.

‌Pēc koncerta, pulksten 21:30, visi bijušie un esošie Vidzemes dejotāji aicināti uz vakara balli (ar groziņiem).
Ieeja bez maksas.‌Informāciju iesūtīja: Madonas pilsētas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Ināra Cakule.
Mob.tālr.: 00 371 26339045.

Ievietoja:
Inga Arāja
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »