Marijas Dauģes gleznu izstāde

Kādu laiku Madonas kultūras namā būs apskatāmas Tautas tēlotājmākslas studijas Madona dalībnieces Marijas Dauģes gleznas. Pati teic , ka kādreiz ļoti sapņojusi vismaz vienu gleznu uzgleznot, bet nu jau vesela izstāde. "Esmu lauku meitene, un to uzskatu par savu dzīves veiksmi un bagātību, jo man bija dota iespēja atrasties tik tuvu dabai, izjust tās dzestros, bet neizsakāmi skaistos vasaras rītus, redzēt, kā mostas diena, dzirdēt putnu korus, sajust, kā smaržo uz smilgas savērtas zemenes." Izstādes atklāšana 25.septembrī plkst.17.00
iesūtīts: 12.10.2017lasīt tālāk »

Vidzeme ceļā uz Sanktpēterburgu

29.septembra rītā TDA Vidzemes jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvu sastāvs dodas uz Sanktpēterburgu, lai piedalītos VII Starptautiskajā festivālā "Tikšanās ņevas krastos". Ar piedzīvojumiem un pieredzi smēlušos dejotājus gaidīsim atgriežoties Madonā 3.oktobrī. ja kāds vēlas piepulcēties dejotāju pulkam šajā gadā. Laipni aicinām. Nāc pievienojies!... Mēģinājumi notiek katru otrdienu un ceturtdienu kultūras nama lielajā zālē plkst.17.00 jauniešu sastāvam un plkst. 20:00 vidējo kolektīvam! Garantējam ne tikai fiziskās formas uzlabojumus un prieku no dejas, bet arī labi pavadītu laiku un draudzīgu kolektīvu! Domājam, ka nav jāpiemin tuvojošos 2018. gada dziesmu un deju svētkus!
iesūtīts: 29.09.2017lasīt tālāk »

Madonas pūtēju orķestris Cesvainē

23.septembrī Cesvaines ev.-lut. draudzes baznīcā notika labdarības koncerts Cesvaines pils atjaunošanai. Koncertā piedalījās Madonas pilsētas kultūras nama pūtēju orķestris, diriģents Andrejs Cepītis, Latvijas izdevniecību jauktais koris “Burtnieks”, diriģents Egils Lipšāns, mūziķis Valters Frīdenbergs. Kopīgu ticību labiem darbiem un mīlestībai – Cesvainei stiprināja mācītājs Reinis Bikše. Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats stāstīja par nākotnē veicamajiem atjaunošanas darbiem Cesvaines pilī. Par koncerta organizēšanu rūpējās Cesvaines muzeja vadītāja Daiga Matroze. Ziedojumos šajā koncertā tika savākti 645 eiro, kas tiks izlietoti Cesvaines pils Mūziķu telpas restaurācijai. Paldies visiem, kuri bijām kopā! Madonas pilsētas kultūras nama direktore Ilze Šulce
iesūtīts: 29.09.2017lasīt tālāk »

"Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" Madonā sagaida vairāk kā 1000 skatītājus

Divu nedēļu laikā filma "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" ir kļuvusi par šī gada skatītāko filmu Madonas kinoteātrī "Vidzeme" pārsniedzot 1000 skatītāju apmeklējumu. Pēc 7. septembra seansa demonstrēšanas kinoteātrī vidzeme, kopējais skatītāju skaits filmai ir 1084 skatītāji. Priecājamies kopā ar filmas veidotājiem! Nākošā iespēja tikties ar Vectēvu kinoteātrī būs 28. septembrī, pulksten 19:00. Uz tikšanos!
iesūtīts: 08.09.2017lasīt tālāk »

Madonas pilsētas kultūras nams aicina uz tikšanos

Madonas pilsētas kultūras nams aicina uz tikšanos savus apmeklētājus! Aicinām visus, kuriem nav vienaldzīga kultūras dzīve Madonā, uz sarunu par notikušo, par nākotnes iecerēm un par daudziem citiem jautājumiem. Priecāsimies par Jūsu klātbūtni, idejām, ierosinājumiem un kritiku!
iesūtīts: 12.09.2017lasīt tālāk »
   1 2   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »