LIELDIENU JAMPADRACIS MADONĀ

21. aprīlī 13:00 pie Madonas pilsētas kultūras nama / lietus gadījumā kultūras namā/ aicinām uz Lieldienu Jampadraci Rotaļas, dziesmas, mīklas, ticējumi un krāsainas aktivitātes kopā ar stilīgo Zaķi Kašeru, kurš ieradīsies Madonā, lai dāvātu prieka sajūtu kā lieliem, tā maziem!
iesūtīts: 03.04.2019lasīt tālāk »

Ja līdzās ir Gaiziņš

22.aprīlī 15:00 Madonas mūziķi Sandris Sproģis un Intars Zommers aicina uz muzikālu koncertu ar dziesmām, kuru autori ir Madonas puses komponisti, dziesminieki un dzejnieki. Koncertā piedalīsies daudz un dažādas muzikālas apvienības. IEEJA brīva
iesūtīts: 14.03.2019lasīt tālāk »

MANA MAMMA

11.maijā plkst.15.00 Madonas kultūras namā dāvāsim savām māmiņām un vecmāmiņām mazu sirsnīgu paldies ar dziesmām un dejām. Būt par vislabāko mammu pasaulē ir visgrūtākais un skaistākais uzdevums. Mīlēt un lutināt, būt līdzās un sekot visam, kas notiek mūsu dzīvēs. Nekad par mums neaizmirst, noglaudīt galvu un teikt, ka viss būs kārtībā. Domāsim un teiksim labos vārdus, dažādas atmiņas un domu graudus. Aicināsim pievienot katram savu atziņu kolāžā “Mana mamma ir …” Koncertā priecēs skatītājus Madonas kultūras nama kolektīvi: “Atspole” 1-2.klase - vadītāja Maija Rijniece, “Pipariņi” - vadītāja Gunta Beķere, baleta grupas - vadītāja Jeļena Rudzīte, “Aliens” bērnu un pieaugušo grupas – vadītājas Ināra Cakule un Vita Grūbe, popgrupa “Smaidiņš” - vadītāja Ilze Rijniece, austrumu deju grupa “Ugunspuķe”- vadītāja Gunta Dreimane un senioru deju grupa “Madonas dāmas” – vadītāja Vineta Blumberga.
iesūtīts: 30.04.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »