Līgojam Madonā - estrādē

Saulgriežu noskaņās 22.jūnija vakarā aicina iejusties Tautas deju ansamblis "Vidzeme". Gaidāmas dažādas lustes visa vakara garumā ar pušķošanu, dančiem un ielīgošanu. Vakaru lustīgāku veidos – jauniešu deju kolektīvs “Žuburi”( vad. Laila Ozoliņa), bērnu deju kolektīvs “Tūgadiņš” ( vad.Mārtiņš Jurciņš), bērnu deju kolektīvs “Pipariņi” ( vad. Gunta Beķere), tautas deju ansambļa “Vidzeme” jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvs ( vad. Rudīte Jurciņa) un folkgrupa “Rikši”. Neizpaliks arī vainagu vīšana, cepšana un vārīšana, baudīšana un darbošanās, brīnīšanās un skatīšanās. Jāņu ugunskura iedegšana un kārtīgi latvju danči kopā ar folkgrupu "Rikši".Umurkumura balvas atbalsta SIA HENIS. Aicinām sagaidīt vasaras saulgriežus kopā Madonas estrādē 22.jūnijā.
iesūtīts: 13.06.2018lasīt tālāk »

14.JŪNIJS - komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena

plkst.11.00 visi aicināti nolikt ziedus pie "Šķeltā akmens". Tā ir vieta, kas daudzu cilvēku atmiņās bija pēdējais skats uz savu dzimto pusi. plkst.12.00 Madonas pilsētas kultūras namā muzikāls veltījums Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu,absolventu un pedagogu akordeonistu ansambļa izpildījumā (vad.Silvija Bērziņa). Turpinājumā dokumentālā filma "Lidija" ( režisors Andrejs Verhoustinskis) Filmā caur Lidijas mūžu parādīts visas Latvijas tautas ceļš. Cilvēka seja, viņa acis glabā pieredzi labāk nekā jebkurš dokuments vai pierakstīts atmiņu stāstījums. Īpaši, ja šis cilvēks ir tik daudz piedzīvojis kā Lidija Lasmane-Doroņina.
iesūtīts: 11.06.2018lasīt tālāk »

Vēsturiska piedzīvojumu filma “Baltu ciltis”.

19. maijā pulksten 18:00 Madonas pilsētas kultūras namā Režisoru tandēma, brāļu Laura un Raita Ābeļu, debijas pilnmetrāžas dokumentālā drāma “Baltu ciltis”. Filmā atspoguļotas noklusētās hronikas par Eiropas pēdējiem pagāniem – baltu tautām - kas vēlāk izveidoja latviešu un lietuviešu nācijas. Populārzinātniskā dokumentālā drāma tapusi studijā “Tritone” programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei. Noskaties kinolentes treileri! Muzeju nakts ietvaros, pirms seansa tikšanās ar filmas radošo komandu kopā ar Madonas novadpētniecības un mākslas muzeju
iesūtīts: 26.04.2018lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »