Gaidām jauno latviešu spēlfilmu "Ar putām uz lūpām"

iesūtīts: 2017.09.11 10:39
No 2017. gada 10. novembra uz kino ekrāniem nonāks jauna latviešu spēlfilma "Ar putām uz lūpām".

“Ar putām uz lūpām” ir attiecību trilleris. Tas stāsta par aktiera Viļa Daudziņa atveidoto Didzi – bijušo policistu un kaujas suņu treneri, kurš dažu dienu laikā nonāk neapskaužamā situācijā. Viņš tur aizdomās sievu (aktrise Ieva Puķe) par neuzticību, kamēr viņa mīļotie suņi inficējas ar kādu bīstamu slimību. Līdzās labi zināmiem un pieredzējušiem aktieriem pārliecinošā kino debijā sevi piesaka arī jaunā Nacionālā teātra zvaigzne Raimonds Celms.

 “Ar putām uz lūpām” ir Latvijas, Lietuvas un Polijas kopražojums. Tā veidota pēc amerikāņu scenārista Meta Goseta darba “Origin of Species” motīviem.

Režisora Jāņa Norda otrā spēlfilma “Mammu, es tevi mīlu" guva plašu skatītāju atzinību Latvijas kinoteātros, ka arī tika apbalvota vairākos nozīmīgos pasaules kinofestivālos. 2014.gadā filma ieguva arī Lielo Kristapu kā labākā spēlfilma.

“Tasse Film” komandu veido producentes Alise Ģelze un Aija Bērziņa, apvienojot savu pieredzi spēlfilmu, dokumentālo filmu un starptautisko reklāmas projektu ražošanā. 2016. gada februārī uz kinoekrāniem nonāca “Tasse Film” producetā pilnmetrāžas spēlfilma “Es esmu šeit” (režisors Renārs Vimba), kura pasaules pirmizrādi piedzīvoja prestižajā Berlīnes starptautiskajā kino festivālā “Berlinale”, kur sadaļā “Generation 14plus” saņēma galveno balvu “Kristāla lāci” kā labākā spēlfilma. Jāņa Norda spēlfilma “Ar putām uz lūpām” ir studijas otrā pilnmetrāžas filma.

Filma uz kinoteātru ekrāniem Latvijā nonāks 2017. gada 10. novembrī, taču kinoteātrī “Vidzeme” to varēsim vērot decembra sākumā.