Veselības veicināšanas nometnes bērniem rudens brīvlaikā

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros tiek piedāvāti bezmaksas veselības veicināšanas pasākumi, lai sekmētu iedzīvotāju veselības paradumu maiņu. Tostarp, veselību veicinošas nometnes dažāda vecuma bērniem visā Madonas novadā. Gaidāmajās skolēnu rudens brīvdienās tiek rīkotas trīs šādas nometnes.
iesūtīts: 16.10.2017lasīt tālāk »

Teātra studija ”Pilnpiens” viesojusies Liepājā

Madonas Bjc teātra studija ”Pilnpiens” tika uzaicināta uzstāties uz Liepāju. Sadraudzēšanās sākās 2013.gadā, kad Kristaps Gēbelis, kurš, būdams liepājnieks Jelgavā studējot, iemīlējās improvizācijas teātrī. Daudzviet Latvijā spēlēja teātra sportu kā vienu no improvizācijas teātra žanriem, bet Liepājā tas vēl nenotika. Devāmies ar meistarklasi un izrādi ciemos un no 2013. gada Liepājā uzsākās improvizācijas teātra nodarbības.
iesūtīts: 16.10.2017lasīt tālāk »

Madonas novada Jaunatnes lietu gada balva Sudraba Gailis 2017

Ar mērķi noskaidrot un apbalvot Madonas novada aktīvākos jauniešus, jaunatnes darbiniekus un citus jaunatnes jomā iesaistītos, popularizējot brīvprātīgo darbu un motivējot uz jaunām iniciatīvām, Madonas novada Jauniešu dome 5. gadu organizē gada balvu "Sudraba Gailis".
iesūtīts: 18.09.2017lasīt tālāk »

Madona kļuvusi par Jauniešu galvaspilsētu - 2018

12. augustā Liepājā, koncertzāles “Lielais Dzintars” stāvlaukumā Liepājas pašvaldība sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju rīkoja Starptautiskās Jaunatnes dienas svinības, kuru ietvaros tika paziņoti arī konkursa "Jauniešu galvaspilsēta - 2018" rezultāti.
iesūtīts: 13.08.2017lasīt tālāk »

Jaunieti, esi pirmais tur, kur citi būs rīt!

Aprites akonomika, ilgtspējīga attīstība un zero waste (bezatkritumu dzīvesveids) ir ļoti nozīmīgi jēdzieni. Biedrība „homo ecos:” sadarbībā ar LAPAS piedāvā iespēju jauniešiem par tiem uzzināt vairāk un īstenot iniciatīvas savas dzīves telpas uzlabošanai!
iesūtīts: 10.10.2017lasīt tālāk »

Jaunieši projekta " Latvijas nākotne … Eiropā" ietvaros paredzēs Latvijas nākotni Eiropā līdz 2030.gadam

Briselē: Madonas novadnieks, mecenāts un starptautiskās organizācijas "ONE" Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs 18.septembrī izsludinājis Latvijas mēroga eseju konkursu "Latvijas nākotne … Eiropā" jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši - neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo - gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs diplomus un vērtīgas balvas.
iesūtīts: 19.09.2017lasīt tālāk »

Aicina skolēnus pieteikties jaunajā Debašu līderu skolā

Latvijas skolu vecuma jauniešiem no 15 līdz 19 gadu vecumam ir aicināti pieteikties jaunajā Debašu līderu skolā (DLS) 2017/2018 līdz 10.septembrim. Debates un ar tām saistītās aktivitātes ir lielisks veids, kā iepazīt jaunus cilvēkus, uzzināt par aktuālāko pasaulē, tajā pašā laikā pilnveidojot un attīstot tādas prasmes kā argumentāciju, publisko runu, kritisko domāšanu, mediju pratību, politiku, ekonomiku un citas.
iesūtīts: 30.08.2017lasīt tālāk »
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »