Piesakies bezmaksas mācībām Jauniešu garantijā

Pēdējo reizi 27 profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā var pieteikties bezmaksas mācībām Jauniešu garantijas izglītības programmās. Jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri nestrādā un nemācās, bez maksas var iegūt kādu no 34 darba tirgū pieprasītām profesijām viena gada laikā, mācību laikā saņemot dažāda veida atbalstu.
iesūtīts: 19.06.2017lasīt tālāk »

Aicinājums kļūt par viesģimenēm apmaiņas skolēniem

Starpkultūru mācību apmaiņas programmu ietvaros bezpeļņas brīvprātīgo organizācija „AFS Latvija” piedāvā iespēju kļūt par viesģimeni kādam no ārvalstu viesskolēniem, kuri Latvijā ieradīsies jau augustā. Kļūšana par viesģimeni ir neizmērojami vērtīga pieredze un lielisks veids, kā iepazīt citu kultūru un dalīties ar savu kultūru un vērtībām.
iesūtīts: 17.06.2017lasīt tālāk »

Festivāls "Projektu nakts 2017"

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra jau trešo gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir palīdzēt pārvērst jauniešu idejas realitātē! Festivāla laikā atbalstīsim organizāciju pārstāvjus programmas “Erasmus+” projektu sagatavošanā. "Projektu nakts 2017" laikā būs iespējas iepazīt “Erasmus+: Jaunatne darbībā” - Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma.
iesūtīts: 17.06.2017lasīt tālāk »

Kalsnavas jaunieši iesaistās un izzinās vidi kustībā

No 2017.gada aprīļa līdz 30.novembrim biedrība „Dēms” realizē projektu „Kuš! Zāle aug!”, to finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds un Gulbenes novada dome. Projekta partneri ir Gaujas fonds, biedrība „Kalsnavas jaunieši”, Strenču novada vidusskola, biedrība „Vidzemes dabas skola”, Lejasciema jauniešu centrs „Pulss” un Gulbenes novada jauniešu centrs „Bāze”.
iesūtīts: 15.06.2017lasīt tālāk »

Koši aizvadīts festivāls "KI-KR-RI-GŪ"!

Gatavojoties Latvijas simtgadei un pieminot Arnoldu Burovu, Latvijas animācijas pamatlicēju, Madonas Bērnu un jauniešu centrs ar „Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2017” un Madonas novada pašvaldības atbalstu, rīkoja Latvijas izglītības iestāžu leļļu teātru festivālu ”Ki-ke-ri-gū!”, kas notika 2017.gada 1. – 2. jūnijā Vestienas pagastā un Madonā. Tas tiek organizēts ar mērķi aktualizēt bērnu un jauniešu leļļu teātru kustību Latvijā.
iesūtīts: 08.06.2017lasīt tālāk »

Jaunieši aicina uz spēli “Es mīlu Tevi, Madonas novad!”

Tuvojoties Latvijas simtgadei Madonas novada Jauniešu dome aicina uz spēli “Es mīlu tevi, Madonas novad!”, kas veidota pēc tāda paša principa kā populārā televīzijas spēle “Es mīlu tevi Latvija!”. Spēle notiks 1. maijā, plkst. 16.00, Madonas kultūras namā. Tajā uz āķīgiem jautājumiem atbildēs un izzinošus uzdevumus pildīs divas komandas – četri jaunieši pret četriem pieaugušajiem.
iesūtīts: 24.04.2017lasīt tālāk »
   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »