"Metožu karuselis " Madonā aizvadīts ar vērienu

Laikā, kad īpaši aktuāla ir kompetenču pieeja mācību un darba procesā, bieži vien pietrūkst praktiski pielietojamu instrumentu, lai to veiksmīgi realizētu. Viens no šādiem, nepelnīti maz izmantotiem instrumentiem, ir spēles. Lai varētu gūt plašāku ieskatu dažādu spēles metožu praktiskā pielietošanā, šī gada 16. oktobrī Madonas novada multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “KUBS” norisinājās praktiskais seminārs “Metožu karuselis”, ko rīkoja biedrība “Jaunieši Madonai”, sadarbībā ar Izglītojošo spēļu un metožu asociāciju.
iesūtīts: 18.10.2019lasīt tālāk »

Sākusies pretendentu pieteikšana balvai "Sudraba gailis - 2019"

Šogad, jau sesto reizi, Madonas novada jauniešu dome(MNJD), rīko Madonas novada jaunatnes lietu gada balvas „Sudraba gailis” pasniegšanas ceremonijas pasākumu, kas, viennozīmīgi, ir svarīgākais jaunatnes dzīves gada notikums Madonas novadā. Tas ir pasākums, kurā tiek godināti aktīvākie, iniciatīvas bagātākie novada jaunieši un viņu atbalstītāji. Balvas tiek sadalītas astoņās nominācijas, atspoguļojot jauniešu daudzšķautņaino darbību visa gada garumā. Ceremonija „Sudraba Gailis 2019”, norisināsies š.g. 29. novembrī, Ļaudonas kultūras namā. Kā ierasts, pasākuma programma tiks piesātināta ar prominentiem viesiem, svinīgām uzrunām un košiem, skanīgiem priekšnesumiem.
iesūtīts: 02.10.2019lasīt tālāk »

Pirmo reizi Latvijā aicina ģimenes izstrādāt viedierīču lietošanas noteikumus

Lai veicinātu vecāku un bērnu savstarpējo komunikāciju par digitālajām aktivitātēm, Samsung skola nākotnei projekta “Skolēna Digitālais IQ” ietvaros izsludināts konkurss “Ģimenes digitālās veselības vienošanās”. Ģimenes tiek aicinātas izrunāt un vienoties par viedierīču lietošanas noteikumiem, tā veicinot tehnoloģiju izmantošanu pozitīvā un veselīgā veidā.
iesūtīts: 10.10.2019lasīt tālāk »

VUGD aicina skolēnus piedalīties konkursā “Dūmu detektors – manas dzīvības glābējs!”

Jau pēc trīs mēnešiem, sākot ar 2020.gada 1.janvāri, katrās mājās ir jābūt uzstādītam dūmu detektoram, kurš laicīgi brīdinās par mājoklī izveidojušos piedūmojumu un ļaus izglābties un izsaukt ugunsdzēsējus glābējus. Tādēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) šoruden aicina 5.-12.klašu skolēnus iesūtīt savu redzējumu par dūmu detektoru nozīmību katrā mājoklī.
iesūtīts: 01.10.2019lasīt tālāk »

Rudens domnīca atkal aicina jauniešus

Ar lielu prieku un nepacietību varu teikt, ka pavisam drīz būs klāt rudens brīvlaiks, kas Bērzaunē, iezīmējas ar JAUNIEŠU RUDENS DOMNĪCU. Šī jau būs 7 reize, kad jaunieši (vecumā no 13 gadiem), tiek aicināti kopā, lai kopīgi pieskartos dažādām aktuālām tēmām jauniešu un apkārtējās sabiedrības dzīvē.
iesūtīts: 25.09.2019lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »