00:00   Svētdiena, 28. maijs
15:00–18:00
dienvidrietumu vējš, 4m/s

24°

Vārda dienas:
Vilis, Vilhelms

MEKLĒJIET VISĀS VIETNĒS!


SEKO SOCIĀLAJOS TĪKLOS Seko Draugiem.lv Seko Twitter Seko Facebook Seko Instagram
PIESAKIES JAUNUMIEM

PIedzīvojumu sacensības xRace

Pirmo reizi Madonas pilsētas svētkos


Sestdien, 3.jūnijā, Madonā pilsētas svētku ietvaros norisināsies piedzīvojumu sacensību seriāla xRace otrais sezonas posms. Ikviens madonietis ir aicināts piereģistrēties sacensībām par samazinātu dalības maksu ar 20% atlaides kodu MAD17 bet līdzjutējiem visas dienas garumā tiks piedāvāta iespēja bez maksas piedalīties foto orientēšanās spēlē, ko varēs veikt gan individuāli, gan arī komandā.

Sacensību dalībnieki distanci uzsāks pilsētas Saieta laukumā, no kura plkst.12.00 dosies Madonas centrā meklēt kontrolpunktus. Turpmākā distance jau ar velosipēdiem vedīs uz Kusu un Smeceres silu. Sporta un atpūtas bāzē dalībnieki veiks skriešanas uzdevumu, kas būs skatāms līdzjutējiem, kā arī nebijis pašiem dalībniekiem. Pēc Smeceres sila vairāki uzdevumi ar velosipēdiem un skriešanu iekļaus Madonas kalnu un pauguru, kā arī purvu šķērsošanu, bet Madonas karjera teritorijā dalībnieki veiks interesantos laivu un virvju uzdevumus. Sacensību finišs būs vietā, kur starts - Saieta laukumā.

Dalībniekiem, kas nav pazīstami ar orientēšanos, bet ir aktīvās atpūtas piekritēji, tiek piedāvāta pavisam jauna distance – DUO. Distance veicama divatā, vienam dalībniekam skrienot, bet otram – braucot ar velo. DUO distancei jau var reģistrēties Madonas posmam, kā arī citiem vasaras posmiem.

Šogad sacensību seriāls norisināsies sešos posmos dažādās interesantās vietās Latvijā:

Katra posma ietvaros dalībnieki var izvelēties startēt:

Dalībniekiem nepieciešamais ekipējums distancē ir tikai velosipēds, ķivere un mobilais tālrunis, bet distances laikā katra komanda pēc saņemtās kartes vadās un pilda dažādus uzdevumus gan ar velosipēdiem, gan skrienot, gan arī pārvietojoties ar laivām, ko nodrošina organizatori.

‌Sīkāka informācija par sacensībām pieejama mājas lapā www.xrace.lv zem katra posma ikonas. Sacensības atbalsta Madonas novads, Skandi Motors, Nissan, Garmin, Isostar, Gandrs, Ceļotājs, Vitamax, RedBull, Hanzas Maiznīca, Rasēns, Lakto Pro un LGK atrakcijas.


‌Informāciju iesūtīja: Marta Zumberga, tālr. 2668060

www.rigasrogainings.lv
‌www.xrace.lv

www.lacplesukross.lv


‌Informāciju ievietoja: I.RiekstiņaAtpakaļ
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »