Madonas novada tautas deju kolektīvu (TDK) novērtējums
Pirmsskolas deju kolektīvi
· Ļaudonas pirmsskolas izglītības iestādes “Brīnumdārzs” TDK, vaditāja Aija Kreile- II pakāpe.
· Sauleskalna tautas nama TDK, vadītāja Inga Pujate- I pakāpe
· Barkavas kultūras nama TDK “Kriksis”, vadītāja Sintija Veipa- I pakāpe
· Madonas pirmskolas izglītības iestādes “Kastanītis” TDK “Kastanītis”, vadītāja Maija Rijniece- I pakāpe
· Praulienas pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” 1.grupa TDK “Pasaciņa-1”, vadītāja Daiga Maderniece- I pakāpe
· Madonas pirmsskolas izglītības iestādes “Priedīte” TDK “Čiekuriņi”, vadītāja Ineta Simtniece- I pakāpe
· Praulienas pirmsskolas izglītības iestādes “Pasaciņa” 2.grupa TDK “Pasaciņa-2”, vadītāja Daiga Maderniece- I pakāpe
· Madonas pirmsskolas izglītības iestādes “Saulīte” TDK, vadītāja Gunta Beķere- Laureāts
1.-2. klašu kolektīvi
· Madonas 2.vidusskolas TDK, vadītāja Zeltīte Dūrīte- II pakāpe
· A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas TDK, vadītāja Anita Pētersīle- I pakāpe
· Madonas kultūras nama “Mazā deju skola”, vadītāja Zeltīte Dūrīte- I pakāpe
· Madonas 1.vidusskolas TDK, vadītāja Zeltīte Dūrīte- I pakāpe
1.-4.klašu kolektīvi
· Liezēres pamatskolas TDK, vadītāja Aelita Skaidrā- II pakāpe
· Kusas pamatskolas TDK “Pīlādzēni”, vadītāja Iveta Ļubovicka- II pakāpe
· Lazdonas pamatskolas TDK, vadītāja Daiga Maderniece- I pakāpe
· Sarkaņu pamatskolas TDK, vadītāja Skaidra Dzene- I pakāpe
· Kalsnavas pamatskolas TDK, vadītāja Nora Kampe- I pakāpe
· Barkavas pamatskolas TDK, vadītāja Jolanta Anusāne- I pakāpe
· Praulienas tautas nama TDK “ZIG ZAG”, vadītāja Daiga Maderniece- I pakāpe
· Degumnieku pamatskolas TDK, vadītāja Inese Straume-Laureāts
3.-4.klašu kolektīvi
· A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas TDK, vadītāja Elīna Macijevska- II pakāpe
· Madonas kultūras nama “Mazā deju skola”, vadītāja Zeltīte Dūrīte- I pakāpe
3.-6. klašu kolektīvi
· Kalsnavas pamatskolas TDK, vadītāja Nora Kampe- II pakāpe
· Liezēres pamatskolas un Kusas pamatskolas apvienotais TDK, vadītāja Aelita Skaidrā, Iveta Ļubovicka- II pakāpe
· Sauleskalna tautas nama TDK, vadītāja Inga Pujate- I pakāpe
· Praulienas tautas nama TDK “ZIG ZAG”, vadītāja Daiga Maderniece- I pakāpe
· Vestienas pamatskolas TDK, vadītāja Anita Muša- I pakāpe
· Dzelzavas pamatskolas TDK, vadītāja Skaidra Dzene- I pakāpe
5.-6. klašu kolektīvi
· A. Eglīša Ļaudonas vidusskolas TDK, vadītāja Elīna Macijevska- II pakāpe
· Madonas kultūras nama “Mazā deju skola”, vadītāja Zeltīte Dūrīte- I pakāpe
5.-9. klašu kolektīvi
· Praulienas tautas nama TDK “ZIG ZAG”, vadītāja Daiga Maderniece- II pakāpe
· Tautas nama “Kalnagravas” TDK “Resgaļi”, vadītāja Inga Pujate- II pakāpe
· Dzelzavas pamatskolas TDK, vadītāja Skaidra Dzene- II pakāpe
· Barkavas pamatskolas TDK, vadītāja Jolanta Anusāne- I pakāpe
7.-9. klašu kolektīvi
· Madonas Valsts ģimnāzijas TDK, vadītāja Jeļena Rudzīte- I pakāpe
10.-12. klašu kolektīvi
· Praulienas tautas nama TDK “ZIG ZAG”, vadītāja Daiga Maderniece- II pakāpe
· Madonas Valsts ģimnāzijas TDK “Vidzeme-2”, vadītājs Andris Ezeriņš-I pakāpe
· Madonas Valsts ģimnāzijas TDK “Vidzeme-1”, vadītājs Andris Ezeriņš-I pakāpe
Kuri tautas deju kolektīvi dosies uz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētkiem tiks noteikts maijā.
Foto: Madonas pilsētas svētki 2014, Indra Veipa.