PIESAKIES KULTŪRAS JAUNUMIEM

Aronas pagasta Lauteres interešu klubiņš ,,Madaras”

Klubiņš darbojas kopš 1997.gada, kas vēlāk pārtop par senioru vokālo ansambli, kas piedalās pagasta rīkotajos pasākumos. Ansamblis katru gadu pārstāv savu pagastu senioru vokālo ansambļu salidojumā Salaspilī. ,,Madarām” ir dziesmu draugi Liezērē, Jumurdā, Sausnējā, Vestienā.
iesūtīts: 09.02.2010lasīt tālāk

Madonas popgrupa "Smaidiņš"

Popgrupā Smaidiņš nāk dziedāt bērni no 3 līdz pat 18 gadiem. Kopā tie ir četri sastāvi. Šie bērni allaž ir redzami dažādos kultūras nama un pilsētas pasākumos priecējot ar dažādām dziesmām. Repertuārā ir gan tautasdziesmas, gan popdziesmas no melanholiskām dziesmām līdz pat rokam, kā arī pašas vadītājas Solveigas komponētas dziesmas.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Madonas vīru vokālais ansamblis

Madonas pilsētas kultūras nama vīru vokālais ansamblis ir pazīstams ne tikai Madonas novadā, bet arī ārpus Madonas novada un pat Latvijas robežas. Tam par iemeslu ir biežā koncertēšana un pieprasījums sniegt koncertus visdažādākā stila pasākumos un svētkos, jo ansambļa repertuārā ir dziesmas gan no garīgās mūzikas, gan tautasdziesmu pūra, kā arī populārās un šlāgermūzikas. Smaids un joki, kas ir raksturīgi grupas sadzīvei, nepazūd arī uz skatuves. Dziesma un skatuve ir viņu stihija.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Mētrienas pagasta sieviešu vokālais ansamblis

Mētrienas pagasta sieviešu vokālais ansamblis darbojas kopš 1990.gada pavasara. Kolektīvs šogad svinēs 10 gadu jubileju. Kolektīvu vada Astrīda Jefimova. Kolektīva repertuārā ir gan latgaliešu, gan latviešu tautasdziesmas. Sieviešu vokālais ansamblis dzied pavadījumu vecākās paaudzes deju kolektīvam.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Praulienas pagasta sieviešu vokālais ansamblis

Praulienas pagastā sieviešu vokālais ansamblis nodibinājās 1999.gadā, un ar nelieliem pārtraukumiem darbojas arī šobrīd. VadītājI bija Edīte Birka, Jevgēnijs Ulass, bet patreiz ansambļa vadītāja ir Inga Avišāne.
iesūtīts: 06.02.2010lasīt tālāk

Sarkaņu pagasta jauktais vokālais ansamblis ''Rondo''

Vadītāja Dace Kalniņa       No 2002. gada dziedāšanas tradīcijas pagastā turpina jauktais vokālais ansamblis, kura sastāvu veido 9 dalībnieki. Kolektīvs savas dziesmas skandējis ļoti daudzos pagasta un rajona pasākumos, ar labiem panākumiem startējis rajona un arī zonālajās skatēs. Kā lielākais ansambļa panākums ir iegūtā 5. vieta Latvijas jaukto vokālo ansambļu skatē 2011. gadā.
iesūtīts: 05.02.2010lasīt tālāk
© 2008-2020 Madonas novads. Visas tiesības aizsargātas. Izgatavoja GlobalPro »