NOBALSO par Uldi Šalajevu, kurš izvirzīts prestižajam “Eiropas Cilvēks Latvijā 2018” konkursam

iesūtīts: 2018.12.07 07:56
Piesakām un aktīvi atbalstām GADA EIROPAS CILVĒKA LATVIJĀ 2018 kandidātu Uldi ŠALAJEVU (ES Karjeras personāla vēstnieku un mecenātu).

GADA EIROPAS CILVĒKA LATVIJĀ tituls nu jau 21 gadu pēc kārtas tiek piešķirts cilvēkam, kurš ar saviem darbiem šajā gadā ir devis vislielāko ieguldījumu Latvijas vārda popularizēšanai Eiropā un Eiropas kopējo vērtību integrēšanai Latvijā. Titula ieguvējs tiek noskaidrots sabiedrības balsojumā, ko tradicionāli organizē biedrība Eiropas Kustība Latvijā. Balsojumā katru gadu piedalās vairāk nekā 10 000 balsotāju, tādējādi pasakot PALDIES tam cilvēkam, kurš darījis vairāk, nekā to prasa darba pienākumi.  Sīkāk par konkursu.

Kā atbalstīt un nobalsot par Uldi?

1. S‌aite, kurā iespējams nobalsot (balsot var atkāroti no dažādām IP adresēm – mājās, darbā, publiskajiem WiFi).
‌2. Saraksta sadaļā "CITS" ierakstiet: Uldis ŠALAJEVS - ES Karjeras personāla vēstnieks, mecenāts, "ONE" Jaunatnes vēstnieks Belģijā.
‌3. Sadaļā pamatojums norādiet īsu pamatojumu! (Vairāk par Ulda aktivitātēm vari uzzināt ŠEIT.)  

  • Uldis Šalajevs ir jaunais ilggadējais mecenāts, jo jau 6 gadu laikā no saviem personīgajiem līdzekļiem finansiāli atbalstījis jau 11 talantīgos LLU inženierzinātnes studentus, lai gan pašam tikko palika tikai 36 gadi!
  • Uldis Šalajevs kopš 2012.gada savā brīvajā laikā regulāri stāsta par karjeras iespējām ES iestādēs interesentiem gan Latvijā, gan arī Briselē! Apmeklētāju skaits ir liels uz viņa izsludinātajām bezmaksas vieslekcijām, it īpaši Eiropas Savienības Mājā Rīgā!
  • Sabiedriski aktīvs jaunietis – šogad pats kā idejas autors, organizators un finansētājs no saviem personīgajiem līdzekļiem organizēja Latvijas mēroga projekta "Latvijas nākotne…Eiropā" eseju konkursu par to, kāda būs Latvijas loma un kā tā attīstīsies jaunajā ES valstu saimē līdz 2030.gadam, ņemot vērā Lielbritānijas izstāšanos no 28 valstu ES. Konkursa žūrijā bija augsta līmeņa eksperti no Eiropas Komisijas, Ārlietu ministrijas, LLU, medijiem Latvijā. Apbalvošanas ceremonija notika š.g. 16.02.2018. Rīgā!
  • Uldis Šalajevs ir ikgadējs Eiropas Komisijas iniciatīvas "Atpakaļ uz skolu" aktīvs dalībnieks, jo savā brīvajā laikā stāstot par ES jautājumiem skolās reģionos Latvijā.
  • No 2016.g. marta U.Šalajevs savā brīvajā laikā darbojas ar attīstības sadarbības jautājumiem pasaulē kā starptautiskās nevalstiskās organizācijas "ONE" Jaunatnes vēstnieks Beļģijā.
4. Balsošanā risinās līdz 19.decembrim, 2018! Painformē arī citus!


‌Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »