Madonas bērnu un jauniešu centra

iesūtīts: 2017.09.11 16:13
nodarbību programmu piedāvājums 2017./2018. mācību gadam.


Programma /vecuma grupa

Pedagogs

Nodarbību  dienas /pirmā nodarbība

Vieta

Teātris

 

 

 

Teātra pulciņš

4.-8.kl.

Dace Ādamsone

28663475

Ceturtdiena

14.septembrī    14.00

Skolas 8a

Teātra studija “Pilnpiens”

1.-5.kl.

6.-9.kl.

10.-12.kl.

Inese Zīle

29189376

Pirmdiena, trešdiena

4.,6.11.septembrī 1.-5.kl. 14.00

                                   6.-9.kl. 15.30

                                10.-12.kl. 18.00

Skolas 8a

Leļļu teātris “Delveri”

1.-5.kl.

Dace Caune

26556175

Pirmdiena

18.septembrī    14.00

“Kubs”

Improvizācijas  pulciņš ”Improprieks”   1.-4.kl.

Dace Dzilna

29139960

Otrdiena

7. septembrī 17.00 ,19. septembrī 13.00

“Kubs”

Mūzika

 

 

 

Estrādes mūzikas studija

7.-12.kl.

Edmunds Vestmanis

29289249

Ceturtdiena, piektdiena

14. septembrī   14.00

“Kubs”

Bērnu mūzikas studija

5-7 gadi

5.-9.kl.

Dace Sināte

26442207

Otrdiena, trešdiena

12. septembrī   ģitāristi 15.00

                          5-7 gadi  16.30

“Kubs”

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

 

 

 

Rokdarbu pulciņš “Mīļlietiņas”

1.-4.kl.,5.-9.kl.

Rima Smoļska

26782051

Otrdiena, trešdiena, ceturtdiena

12. septembrī   13.30

Skolas 8a

Studija “Tu visu  vari”

1.-4.kl.,5.-9.kl.

Ieva Repša

28349680

Pirmdiena, otrdiena

12. septembrī   13.30- 17.00

“Kubs”

Keramika

6 -11 gadi

Māris Karlsons

29254909

Ceturtdiena

14. septembrī   13.00- 17.30

Skolas 8a

Floristika

1.-4.kl.,5.-9.kl.

Karīna Ravinska

29444861

Trešdiena, ceturtdiena

13. septembrī    13.30-17.00

“Kubs”

Tehnika , sports

 

 

 

Robotika

1.-4.kl.,5.-7.kl.

Ināra Meikališa

26633080

Pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena

11.,12.,14. septembrī   14.00

“Kubs”

Trases automodelisms

5.-11.kl.

Imants Pulkstenis

29411619

Trešdiena, piektdiena

13. septembrī    14.00

Madonas

pilsētas vsk.

Tūrisms

1.-4.kl.,5.-9.kl.

Nataļja Peļepeca

26220605

Otrdiena, ceturtdiena

12. septembrī     16.00-18.00

Skolas 8a

 

Citas programmas

 

 

 

Frizieri, stilisti

4.-7.kl.

Vineta Blumberga

26599959

Otrdiena, piektdiena

12.,15. septembrī  14.00

Skolas 8a

Modes studija “Defilē”

4.-7.kl.

Vineta Blumberga

26599959

Trešdiena

13. septembrī    14.00

“Kubs”

Mājsaimniecības pulciņš

1.-4.kl.,5.-8.kl.

Ērika Tropa

29331567

Pirmdiena, ceturtdiena, piektdiena

11. septembrī    14.00

“Kubs”

Pulciņš “Manas iespējas”

1.-4.kl,5.-11.kl.

Ingūna Tihomirova

26052365

Pirmdiena, piektdiena, sestdiena

6.,8. septembrī  16.00

Skolas 8a

Mazpulks “Ļaudonieši”

4.-6.kl., 7.-9.kl.

Sandra Zavale

29221326

Ceturtdiena

14. septembrī    13.30

Ļaudonas vsk.

 Klubs “Kodoliņš”(bērniem un jauniešiem  ar  īpašām vajadzībām līdz 25 gadiem)  23. septembrī    10.00 PII ”Saulīte” 

No 4.- 8.septembrim interesējamies, meklējam, iepazīstamies ar interešu pulciņiem

(no plkst. 13.30 -16.30).

No 11.septembra izvēlētajā pulciņā apmeklējam jau pirmās nodarbības.

14.septembrī no plkst. 14.00-15.30 pasākums “Atklāj Bērnu un jauniešu centra pulciņus”.

Skvērā pie “Kuba” gaidām skolēnus un visus interesentus, lai piedalītos

“mini” foto orientēšanās sacensībās.

Kontakti : tālr.nr. 64807552 vai 29333762, 28391577, e-pasts: bjc@madona.lv



Informāciju ievietoja: Ilze Riekstiņa
Copyright © 2008-2017 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »