Radošās nodarbības bērniem un jauniešiem skolēnu brīvlaikā par ūdeni un klimata pārmaiņām

Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs sadarbībā ar Latvijas Dabas muzeju skolēnu brīvlaikā (2018. gada 22. oktobrī plkst. 10:00 Madonas muzejā) piedāvā nodarbības par ūdeni un klimata pārmaiņām. Madonas muzejā viesosies Latvijas dabas muzeja speciālisti, kuri novadīs divas nodarbības pamatskolas un vidusskolas vecuma bērniem un jauniešiem.
iesūtīts: 16.10.2018lasīt tālāk »

Izsludina konkursu uz vakanto Madonas Bērnu un jauniešu centra direktora amatu

Saskaņā ar 19.08.2014. Ministru kabineta noteikumiem Nr.496 „Kārtība un vērtēšanas nosacījumi valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāju amatu pretendentu atlasei” Madonas novada pašvaldības dome 27.09.2018. ir pieņēmusi lēmumu Nr.409 “Par Madonas Bērnu un jauniešu centra direktora amata konkursa apstiprināšanu” (protokols Nr.18, 33.p.).
iesūtīts: 01.10.2018lasīt tālāk »

Orientēšanās diena Mētrienas pagastā

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros orientēšanās sporta cienītāji un viņu ģimenes locekļi tiek aicināti uz aizraujošām sacensībām Mētrienā.
iesūtīts: 22.10.2018lasīt tālāk »

171 Vidzemes ainavu dārgums 322 pastkartēs

Lai pateiktu paldies aktivitātes “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt” dalībniekiem Vidzemē, katrs no tiem saņēmis personisku vēstuli ar pieteiktās ainavas iemūžinājumu laikā, kad Latvija svin savu simto jubileju.
iesūtīts: 19.10.2018lasīt tālāk »

Projekts “Sporta infrastruktūras uzlabošana Praulienas pagastā”.

Projekts “Sporta infrastruktūras uzlabošana Praulienas pagastā” Ident. Nr. 16-05-AL23-A019.2203-000010 tiek īstenots Praulienas pagasta Praulienas un Vecsaikavas ciemā. Praulienas ciemā ir veikta esošā Praulienas pamatskolas sporta laukuma pārbūve, skatītāju zonas izveide un izbūvēts apgaismojumu. Savukārt Vecsaikavas ciemā ir izbūvēts volejbola laukums, mini futbola laukums, strītbola laukums un rotaļu laukums mazākajiem Vecsaikavas ciema iedzīvotājiem.
iesūtīts: 17.10.2018lasīt tālāk »

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus piedalīties aptaujā par nodokļu reformu.

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus līdz šī gada 21. oktobrim aizpildīt aptaujas anketu par informētību, zināšanām un attieksmi par diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu. Aptauja ir daļa no tiesībsarga ierosinātās pārbaudes lietas par nodokļu reformas neapliekamā minimuma, atvieglojumu un attaisnoto izdevumu piemērošanas problēmu, efektivitātes un risinājumu izvērtējuma.
iesūtīts: 11.10.2018lasīt tālāk »

Noslēdzies radošo darbu konkurss bērniem un jauniešiem “Uzmanību – es, Tu, mēs un ūdens!”

Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, realizējot nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” atbalstīto projektu “SOS!H20 muzejā”, organizēja konkursu bērniem un jauniešiem “Uzmanību – es, Tu, mēs un ūdens!”. Konkursa mērķis bija veicināt bērnos un jauniešos interesi par vienu no vērtīgākajiem dabas resursiem – ūdeni, attīstīt radošo iniciatīvu un vēlmi izzināt Latvijas dabas bagātības.
iesūtīts: 10.10.2018lasīt tālāk »

Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Valsts Zivju fondu un Lauku atbalsta dienestu ir īstenojusi projektu “Zandartu mazuļu ielaišana Madonas novada Vestienas pagasta Kālezerā”.

Piedaloties Madonas novada pašvaldības projektu vadītājai Indrai Kārkliņai, biedrības “Kāla ezera padome” pārstāvim, Valsts vides dienesta un Pārtikas Veterinārā dienesta inspektoriem 2018. gada 4. oktobrī Vestienas pagasta Kāla ezerā tika ielaisti 15 000 gab. vienvasaras zandartu mazuļi.
iesūtīts: 05.10.2018lasīt tālāk »

Improvizētā šova “Meklējam Vainu” izrāde Madonā.

Improvizētā šova “Meklējam Vainu” laikā skatītājiem būs iespēja dalīties ar savām un savu draugu problēmām, lai redzētu, kā kopā ar improvizatoriem šova vadītāja tās atrisina. Pati vadītāja saka tā: "Mēs neesam vainīgi, ka mūsos ir pa kādai mazai vainai. Tas ir pilnīgi normāli! Vainu meklēšana ir pirmais solis ceļā uz veselīgu dzīvesveidu." Pat ja šķiet, ka nekas nekaiš, esi drošs – šeit atradīs arī Tavu vainu!
iesūtīts: 15.10.2018lasīt tālāk »

LSFP izsludina Sporta stipendiju konkursu

Izsludināts Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju konkurss 2018./2019. mācību gadam. Pieteikšanās stipendiju konkursam līdz 2018. gada 30. oktobrim. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.
iesūtīts: 05.10.2018lasīt tālāk »

Par valsts veselības apdrošināšanu

Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1. janvāra Latvijā valsts apmaksātie medicīnas pakalpojumi tiks iedalīti pamata un pilnā “groza” pakalpojumos. Pilnā “groza” pakalpojumu klāsts būs pieejams iedzīvotājiem, kuri Latvijā ir sociāli apdrošināti, balstoties uz kādu no šiem statusiem:
iesūtīts: 04.10.2018lasīt tālāk »

Pretendentu pieteikšana Madonas novada pašvaldības apbalvojumiem

Lai apzinātu un godinātu personas par mūža ieguldījumu un sevišķiem nopelniem (vienreizējs izcils darbs vai ilgstoša un mērķtiecīga, panākumiem bagāta darbība) Madonas novada labā, tā izaugsmē un attīstībā, Madonas novada pašvaldība izsludina pretendentu pieteikšanu Madonas novada pašvaldības augstākajiem apbalvojumiem.
iesūtīts: 28.09.2018lasīt tālāk »

Sirsnīgi sveicam Skolotāju dienā!

Oktobra pirmajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta Skolotāju diena, kuras mērķis ir pateikties skolotājiem par ieguldīto darbu sabiedrības attīstībā. Sirsnīgi sveicam Skolotāju dienā!
iesūtīts: 05.10.2018lasīt tālāk »

Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros Latvijas novados norisinās projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei.
iesūtīts: 01.10.2018lasīt tālāk »

Orientēšanās diena Dzelzavas pagastā

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros orientēšanās sporta cienītāji un viņu ģimenes locekļi tiek aicināti uz aizraujošām sacensībām Dzelzavā.
iesūtīts: 15.10.2018lasīt tālāk »

Madonas skolās tiek ieviestas modernās tehnoloģijas.

Madonas skolās tiek ieviestas gan modernās tehnoloģijas gan ergonomiskas mēbeles, kas uzlabos un padarīs interesantāku mācību procesu. Šobrīd iegādātas ergonomiskas mēbeles 3 klašu komplektiem Madonas pilsētas vidusskolai (divvietīgie skolas galdi - 60gab., vienvietīgi galdi – 60gab., krēsli 180 gab., datorkrēsli – 30 gab.) ;
iesūtīts: 09.10.2018lasīt tālāk »

Iepazīsim “Neparasti parastos madoniešus”

Šogad, Latvijas jubilejas svētku gadā pasākumā “Neparasti parastie madonieši” iepazīsim cilvēkus, kuri pārliecināti sevi sauc par madoniešiem. Katram no viņiem ir savs dzīves stāsts, kas cieši saistīts ar notikumiem gan Madonā, gan Latvijā un tie spēcīgi ietekmējuši viņu ikdienas gaitas. Tas rosinājis noteiktas personīgas izvēles, risinājumus un uzvaras, sirds piepildījumu atrodot noteiktā darba sfērā un hobijā. Šoreiz iepazīsim kūku meistari – koklētāju, multimediju mākslinieku – radošu personību, sociālo darbinieci – tautas tērpu darinātāju, pirtnieku – garīgo dziednieku.
iesūtīts: 08.10.2018lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 04.10.2018lasīt tālāk »

Bēbīšu skoliņa "Asniņš" aicina uz satikšanos

Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē ,,Kastanītis” , Blaumaņa 19 biedrība ,,Kastanītis – bērniem” bebīšu skoliņa ,,Asniņš” projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” ietvaros piedāvā 6 lekciju ciklus topošajām māmiņām un jaunajiem vecākiem.
iesūtīts: 02.10.2018lasīt tālāk »

Orientēšanās diena Madonā

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Madonas novada iedzīvotājiem” Nr. 9.2.4.2/16/I/092 ietvaros orientēšanās sporta cienītāji un viņu ģimenes locekļi tiek aicināti uz aizraujošām sacensībām Madonā.
iesūtīts: 01.10.2018lasīt tālāk »
Copyright © 2008-2018 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »