EPALE

Eiropas pieaugušo izglītības e-platforma (ePlatform for Adult Learning in Europe - EPALE) ir virtuāla tikšanās vieta pieaugušo izglītības speciālistiem un organizācijām no visām ES valstīm.

EPALE ir Eiropas Komisijas finansēta tīmekļa vietne, kura izveidota ar mērķi uzlabot pieaugušo izglītības kvalitāti Eiropā, izveidot spēcīgu pieaugušo izglītības nozari un sniegt iespēju pieaugušo izglītības speciālistiem un izglītības izplatītājiem sasniegt visus pieaugušos. Darbs pie EPALE izveides tika sākts 2014. gada pavasarī.

EPALE galvenā mērķauditorija ir tie, kuri nodrošina un organizē pieaugušo izglītību, tātad – darba devēji, apmācību speciālisti, brīvprātīgie, izglītības iestādes, pedagogi, pašvaldības un citas pieaugušo izglītībā iesaistītās puses

EPALE ir veidota, ņemot vērā pieaugušo izglītības nozares virsuzdevumu, proti - patiesais labuma guvējs ir pieaugušais izglītības saņēmējs, neatkarīgi no tā, vai tā ir akadēmiska vai neformāla izglītības vide.

EPALE portālā ir arī pieaugušo izglītības speciālistus interesējošu resursu bibliotēka, kursu un pasākumu kalendārs, kā arī partneru meklēšanas rīks, kas drīz tiks papildināts ar sadarbības grupām.

EPALE palīdz sasniegt šādus mērķus:

  •  īstenot praksē mūžizglītību un pieredzes apmaiņu;
  • uzlabot pieaugušo izglītības kvalitāti un efektivitāti;
  • ar pieaugušo izglītību veicināt vienlīdzību, sociālo kohēziju un aktīvu pilsonisko līdzdalību.

EPALE resursus pilnvērtīgi var izmantot lietotāji, kuri reģistrējoties izveido savu EPALE kontu. Ikviens interesents var reģistrēties EPALE šeit.

Uzzini vairāk:

      

  

 


Copyright © 2008-2019 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »