RPIVA iepazīstina Madonas novada skolēnus ar piedāvātajām studiju programmām

ziņa publicēta 01.12.2016

2016. gada 30. novembrī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (turpmāk - RPIVA) Madonas filiāle piedalījās Madonas Valsts ģimnāzijas organizētajā Karjeras dienā un uzrunāja 11. un 12. klašu skolēnus un iepazīstināja ar akadēmijas piedāvātājām studiju programmām.

Studētgribētājiem bija unikāla iespēja vienuviet uzzināt vērtīgu informāciju par vairākām Latvijas augstskolām un to sniegtajām iespējām.

Skolēni, kuri vēlējās vairāk uzzināt par studijām RPIVA un Madonas filiālē, saņēma atbildes gan par studiju programmām, mācību priekšmetiem, gan par budžeta vietām, studiju ilgumu un maksu, ārpusstudiju aktivitātēm un ERASMUS+ sniegtajām iespējām. Skolēni īpašu interesi izrādīja par pedagoģijas un psiholoģijas studiju programmām gan Rīgā, gan Madonas filiālē. Interesentiem tika sniegtas arī individuālas konsultācijas.

Karjeras dienā Madonas kultūras namā skolēniem bija iespēja noklausīties RPIVA lektores, Mg. paed., doktorantes Intas Lemešonokas lekciju par karjeras veidošanu un uzdot speciālistei interesējošus jautājumus. Tāpat skolēniem bija iespēja noskatīties S. Skuteles dokumentālo filmu par fiziķi Vjačeslavu Kaščejevu Kvanta kods.

Paldies Madonas Valsts ģimnāzijai un tās direktorei Vandai Maderniecei par lielisku iespēju uzrunāt skolēnus un viesmīlīgo uzņemšanu!

Lolita Kostjukova
RPIVA Madonas filiāles vadītāja
Tālrunis 64807047; 29146912
E-pasts madona@rpiva.lv
Tīmekļa vietne www.rpiva.lv
Karjeras diena Madonas Valsts gimnazija.jpg Karjeras dienas Madonas Valsts gimnazija 2.jpg    
Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »